?

Log in

No account? Create an account
Ne každý, kdo bloudí, je ztracen.
Jsem vločka spadlá z nebe...co když se rozplynu?
Užívám si extra prodlouženého víkendu, jelikož od středy mě ve škole… 
20th-Oct-2007 09:28 pm

Užívám si extra prodlouženého víkendu, jelikož od středy mě ve škole nikdo neviděl :) 
A bylo to strašně fajn, dělala jsem věci,  které jsem nějak nestíhala - konečně jsem si něco přečetla, zhlédla dva filmy a stáhla novou hudbu.


První věc, ke které bych se mohla ještě vrátit. Česko - Německo 3:0! Hráli moc krásně a jsou to naše šikulky...ani pan kapitán nemusel skákat z tribuny, aby nás zachránil. Maminka nicméně prohlásila fakt, že Rosa nehrál, za pozitivní, protože jenom poletuje uprostřed a potahuje si dlouhý rukávy :DD No jo, naši rodičové nezklamou, viď Zuzi? ;))


I když čtvrtek a pátek byli díky absenci školy příjemné, pondělí taky stálo za to. Trénink vedla Zuzanka a byl skvělý...tak moc mě to předtím ještě nebavilo. A k protahování nám hrála Baletka a Vakuum (viz. nová deska Chinaski). A vůbec, nemohla bys nás trénovat častěji, prosím? *psí oči* Pak jsme ještě zašly do čajovny a obsluha byla pro tentokrát normální, Havaj pohár skvělý a povídaly jsme si o všem možném, až začali hrát Imagine a já si neodpustila poznámku, že tahle písnička je sice úžasná, ale přesto - Paul 4-ever! Tak jsme si začaly povídat o Paulovi a vydrželo nám to až na cestu domů - Zuzka prohlásila, že má nádherný oči a já nemůžu nesouhlasit...jako mladej byl krásnej a krásnej je pořád. Ale hlavně děla úžasnou hudbu a když si pustím jeho poslední album, tak mi stejně vždycky znovu dokáže vyrazit dech <333 

V úterý byl další trénink, na který ale skoro nikdo nepřišel. Z nové části sestavy jsem si nezapamatovala nic, tak jsem si aspoň zkoušela ten kousek chachy, který teoreticky "umím". :) A ve středu jsme se učili sambu.

Byla jsem u očního a odešla s kontaktníma čočkama. V ordinaci mi to nějak záhadně šlo, do levýho oka jsem ji dokonce dostala napoprvé. Ve čtvrtek jsem je měla podstatnou část dopoledne, ale pocity velmi smíšené...nasazování a vyndávání mi trvalo, což jsem ostatně čekala. Ale neviděla jsem přes ně tak, jak bych si představovala. Pořád jsem je v tom oku cítila a navíc...nevím, jak bych to popsala, - ostření mi trvalo strašně dlouho. Když jsem se dívala na nějaký bod, tak jsem ho viděla ostře, ale když jsem se otočila, nebo mrkla, všechno bylo chvíli rozmazané...to by se nemělo dít, nebo ano? :// Po cestě zpátky jsem si aspoň zašla do knihy koupit First Certificate Language Practise...tak teď už se do toho jenom pustit :)


Dívala jsem se na Deset důvodů, proč tě nenávidím  a uvědomila jsem si, že mám ráda romantické komedie z prostředí amerických středních škol :DD Skoro vždycky je tam hezká hudba, dopadne to dobře a tady navíc hrál Heath Ledger...takže jsem si to užila :))
Mimochodem...hodina literatury na americké střední škole opět nezklamala...samozřejmě probírali Shakespeara *lol*. I když přece jenom - učitel byl černoch a část jakéhosi sonetu jim zarapoval, načež prohlásil něco ve stylu, že Shakespeare je sice bílej a mrtvej, ale byl to fakt machr. *headdesk*

Pak jsem se pustila do čtení "Jak na věc" od Nicka Hornbyho. Film jsem viděla a líbil se mi, knížka byla taky moc fajn.

A konečně dneska jsem se dívala na film, který mě pro jednou zase úplně dostal a to Hedwig and the Angry Inch. ♥♥
Světe div se, mám rozečtenou další knížku (Veronika se rozhodla zemřít od Coelha). Očividně jsem trpěla vážným kulturním deficitem :)


P.S. Úplně nejvíc moc se těším na příští týden, protože jedeme do Říma!!! *jásá*


Comments 
20th-Oct-2007 08:38 pm (UTC)
Hehe, rodiče... Pořád lepší než: "A který z nich je ten Rosický?" :D
20th-Oct-2007 08:46 pm (UTC)
To mi připomíná...máma hrozně dlouho Terrymu říkala [tiery], což mi poněkud připomínalo jistého Thierryho, ale veškeré vysvětlování, že to je někdo úplně jiný, kdo navíc hraje za Arsenal (!),selhalo :D
21st-Oct-2007 11:07 am (UTC) - zzabinka
Anonymous
Já bych vás klidně vedla častěj, aleee i Ivet můžu říct ať pouští chinaski:)) Hej kam jedeš??? TSS! Ty se máš.. :o)
21st-Oct-2007 11:10 am (UTC) - Re: zzabinka
No o Chinaski primárně nejde :))
Kam? No...do Říma :DD

A co uděláme s tím dějepisem? ://
22nd-Oct-2007 07:11 pm (UTC) - Re: zzabinka
Anonymous
dneska to bylo supr na tom velkým sále:P
mno.. a dějepis?:)) to byla.. ehm... sazka sportka?:P
This page was loaded Aug 22nd 2019, 2:32 pm GMT.