?

Log in

No account? Create an account
Ne každý, kdo bloudí, je ztracen.
Jsem vločka spadlá z nebe...co když se rozplynu?
A lunch in your honor will be served at my residence. :D 
6th-Nov-2007 05:57 pm

 Ha! Dneska mi přišla první výplata v životě *dances* :))
A sněžilo :) Seděla jsem za oknem, koukala jak hustě sněží, popíjela čaj, poslouchala hudbu a byla šťastná ♥

Jinak se zas tak skvěle nemám. Pokud si myslíte, že když v sobotu trošku chraptíte a nemáte ani teplotu, do pondělka bude vše ok, tak ne. Taky se vám může stát, že nebudete vůbec schopni mluvit a vyfasujete antibiotika :/ Takže po osmi hodinách polykám prášky a konstantně piju čaj (černej z Windsoru s medem :).

Pokud padla zmínka o sobotě, sobota byla super, poněvadž ovenka měla chuť na pizzu a nikdo nechtěl, takže jí nezbylo, než napsat mě :) a Zuzanka měla pizzu, já těstoviny a byly jsme obě spokojený. 

V pátek, kromě toho, že jsem schytala špatnou náladu profesora v Zertifikatu Deutsch *stále se cítí ukřivděná* přišel dopis z Americké ambasády. Hurá! Obvzlášť mě pobavil první odstavec v dopisu od velvyslance:

"Congratulations for being selected to be a Junior Ambassador to the U.S. Embassy in Prague. You were chosen for this honor on the basis of your impressive achievements and potential to become a future leader in the Czech Republic." :DD

Což znamená, že tam příští čtvrtek jedu. Nervózní zatím nejsem, ale budu určitě. Už teď mám lehké obavy z toho, jestli moje angličtina bude stačit a středně těžké z toho, odkud načerpám informace o současné situaci USA z nejrůznějších pohledů ://
Ale co, nějak to dopadne a když nic, tak uvidím Americkou ambasádu a pana velvyslance :) Paní, co mě tam bude doprovázet, mi volala předevčerem. Byla moc milá, ale neumí ani slovo anglicky...což docela nechápu, ale co už. Budu se o sebe muset postarat sama. 

Comments 
6th-Nov-2007 08:14 pm (UTC) - od ovenky:)
Anonymous
To není vůůbec pravda že mi nezbylo nic jinýho než napsat Tobě:)) Já totiž nikomu jinýmu nepsala:)) :P a fagt nekecám:)a první odstavec je supr:D Gratuluju :) a nestresuj.. seš skoro jak rodilá mluvčí :)
7th-Nov-2007 12:24 pm (UTC) - Re: od ovenky:)
;)
díky
7th-Nov-2007 11:52 am (UTC)
Tý brďo, kde že to bydlíš, že vám tam sněží? U nás jen mrazivě leje. Ale zato vydatně, to zase jo. :))
A držím palce. ;)
7th-Nov-2007 12:23 pm (UTC)
Střední Morava ;) Ale už to všechno roztálo a je hnusně ://
Děkuju. :)
This page was loaded Aug 22nd 2019, 1:14 pm GMT.